Späť Hore
TOP GEAR LIVE 2014

TOP GEAR LIVE 2014

Huge thanks to all at Q-99 for their dedication to providing an excellent service on our recent Top Gear Live ‘Lakes & Mountains’ European Tour. Your Management and Staff were always professional and friendly and made the tour a stress free environment for me and the Production Team as a whole!

 

Steve Sinclair

 

EIBNER PRODUCTION

EIBNER PRODUCTION

Ak chcete mať svetovú show, tak ste na správnom mieste, pretože Q-99 je firma, ktorá má všetky novinky skladom ešte skôr, ako ich vo svete vymyslia !

 

Tomáš Eibner

 

MÓDNA SHOW LÝDIE ECKHARDT

MÓDNA SHOW LÝDIE ECKHARDT

Módna show Lýdie Eckhardt, ktorá sa konala 3. mája 2013 v bratislavskej Refinery Gallery, bola aj vďaka podpore a nasadeniu profesionálneho tímu Q-99, módnou udalosťou roka. "Kvéčkári" pripravili pre 500 prítomných VIP hostí a významných osobností z celého Slovenska audiovizuálny zážitok na špičkovej spoločenskej úrovni, čo ocenili nielen samotní hostia, ale i ostatní zainteresovaní spolupracovníci tohto projektu a prvá dáma slovenskej módnej scény – Lýdia Eckhardt - osobne.
Profesionálny zvuk, svetlo a zohraný tím od Q-99 - TO SA NOSÍ nielen vo svete módy!!!

 

M. Mičková

 

FRAGILE

FRAGILE

Každý umelec sa nakoniec ocitne na javisku sám, so všetkými umeleckými, ale aj s technickými problémami, ktoré je nútený zvládnuť. A to najlepšie tak, aby to obecenstvo nezaregistrovalo. V týchto situáciach môže byť zvukár jeho najväčším nepriateľom, alebo naopak človekom, ktorý ho zachráni. Som rád, že môžem o Q-99 povedať, že je to firma plná záchranárov, s ktorými sa cítime bezpečnejšie.

 

Braňo Kostka

 
ARGOLLA

ARGOLLA

Ďakujeme celému teamu Q-99 za perfektnú realizáciu podujatia Argolla 5. element v Bratislave. Vďaka vašej ústretovosti a profesionálnemu prístupu sme mohli naše predstavenie predstaviť po prvý krát slovenskému publiku, doslova v tom najlepšom svetle a zvuku Úsmev.

 

Argolla team

 
Stránka 1 z 2