Späť Hore
DiscoServis

DiscoServis

Naša spoločnosť sa zaoberá predovšetkým návrhom a výrobou profesionálnych transportných bední a kufrov na mieru, ďalej servisom a prestavbou výplní do transportných bední, servisom osvetľovacej a ozvučovacej techniky a jej pozáručnými prehliadkami.

www.discoservis.sk

Kvant

Kvant

Spoločnosť Kvant sa už viac ako 15 rokov zaoberá vývojom, výrobou a distribúciou laserových projektorov. Okrem toho, realizuje aj profesionálne laserové show a je najväčším prenajímateľom/predajcom LED obrazoviek v strednej Európe.

www.kvant.sk

MediaTech

MediaTech

Spoločnosť MediaTech pôsobí na Slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Je špecialistom v dodávkach a aplikáciách profesionálnej zvukovej, komunikačnej a multimediálnej techniky. Silnou stránkou spoločnosti je technická podpora a starostlivosť o zabezpečenie prevádzky dodávaných technológii tímom neustále školených interných technických špecialistov. O odbornosti a silnom potenciáli pracovníkov spoločnosti MediaTech hovorí aj to, že dnes už MediaTech pôsobí nielen ako lokálny distribútor najväčších svetových výrobcov profesionálnych audio technológií, ale aj ako výrobca dodávateľ inovatívnych audiotechnológií v svetovom meritku.

www.mediatech.sk

PYRA

PYRA

Spoločnosť PYRA pôsobí úspešne na slovenskom i zahraničnom trhu už vyše 17 rokov. Od svojho vzniku sa venuje zastupovaniu svetových výrobcov na poli špeciálnej techniky (detekčná, ochranná, obranná, ale i zabezpečovacia technika). Medzi ďalšie činnosti patrí predaj ochranných prostriedkov, výbušnín, iniciátorov, trhacej techniky, špeciálnej pyrotechniky a zábavnej pyrotechniky. Spoločnosť prevádzkuje služby spojené s pyrotechnickými činnosťami, výskum, vývoj, výrobu ako aj ničenie a zneškodňovanie výbušnín. Ďalej spoločnosť PYRA ponúka prípravu, realizáciu a zabezpečenie Vašich akcií systémom full service (na kľúč) - zvukové efekty, scannery, lasery, pyrotechnika.

www.pyra.sk