Späť Hore

O nás

Spoločnosť Q-99 Sound & Light od svojho vzniku v roku 1992 buduje dlhoročnú tradíciu poskytovania vysoko kvalifikovaných služieb v oblasti technického zabezpečovania. Základom našej filozofie je individuálny prístup ku klientom a samozrejme ich spokojnosť, čo sa nám vracia v podobe stálych a dlhoročných vzťahov s našimi zákazníkmi.

Spoločnosť Q-99 Sound & Light je výhradným vlastníkom mnohých špičkových technológií, ktoré sme ako prví priniesli na Slovensko. V rámci našej pôsobnosti spolupracujeme na príprave významných spoločenských podujatí, festivalov, naše profesionálne služby sú využívané aj na vysokých štátnych, reprezentačných podujatiach.

Názov našej spoločnosti Q-99, nevznikol  len vizuálnym spojením písmena a číslice. Má oveľa hlbší význam. Písmeno Q symbolizuje anglické slovo Quality, teda kvalitu, ktorá je pre našu činnosť neodmysliteľnou súčasťou. Číslo 99 sme zvolili v spojitosti s cieľavedomým podnikateľom Tomášom Baťom a jeho slávnou výhodnou „Baťovskou cenou“. Jeho cesta od drobného podniku, k spoločnosti gigantických rozmerov sa pre nás stala vzorom.

„Nenapodobňovať, byť v čele!“, sa snúbi s dlhoročnou snahou o jedinečnosť a výnimočnosť spoločnosti Q-99. Snažíme sa slová najznámejšieho podnikateľa našej histórie Tomáša Baťu  v spojitosti s naším úsilím naplniť. Stali sme sa tak spoločnosťou, ktorá je na čele vďaka svojim technológiám a profesionálnemu prístupu. 

Q-99 Sound & Light, prostredníctvom asociácie „Baťovej ceny“, končiacej číslicou 9, vzdáva hold človeku, ktorý si aj napriek veľkým úspechom zachoval ľudskú tvár a hodnoty.